bunny
07 فروردین 1402 - 19:18

ارائه خدمات درمانی به بیش از ۶ هزار نفر در بیمارستان بهشتی کاشان

کاشان- سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی کاشان گفت: از آغاز تعطیلات نوروزی تا کنون سال جاری، بیش از شش هزار نفر در بخش های مختلف بیمارستان پذیرش و خدمات درمانی دریافت کرده اند.

به گزارش خبرنگار مهر مرضیه طالبیان بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به فرارسیدن نوروز و آمادگی کامل نیروهای این واحد درمانی در این ایام اظهار داشت: تمام پرسنل این بیمارستان در ایام نوروز با آمادگی کامل و شبانه‌روزی فعال بودند و مراجعان را پذیرش و خدمات مناسب ارائه می‌کردند.

وی ابراز داشت: بیش از یک هزار و ۸۰۰ نفر از مراجعان و بیماران در بازه زمانی مورد نظر در اورژانس این بیمارستان به صورت سرپایی و در واحد تریاژ این بخش خدمات درمانی دریافت کردند.

سرپرست بیمارستان شهید بهشتی کاشان به بستری بیش از ۴۰۰ بیمار در بخش‌های درمانی در این مدت اشاره و تصریح کرد: در بازه زمانی فوق ۶۶۰ نفر نیز در بخش اورژانس این مرکز بستری شدند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت بیش از ۱۳۰ بیمار هم به علت سوانح و تصادفات به اورژانس این مرکز منتقل شده‌اند، گفت: بیشتر مراجعان سرپایی با علائم شبه کرونا، گلودرد، بدن‌درد و تب خفیف مراجعه کرده و پذیرش شده‌اند.

طالبیان ضمن اشاره به شیوع مجدد کرونا در منطقه کاشان افزود: از همشهریان عزیز کاشانی و مسافرانی که به این منطقه سفر می‌کنند، می‌خواهیم که ضمن رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از ماسک استفاده کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1112924